Haber

Nebahat Çehre Milyon Dolarlık Reklam Teklifini Reddetme Nedenini Açıkladı!

Firdevs Yöreoğlu karakteriyle anılan oyuncu Nebahat Çehre, yıllar geçse de güzelliğiyle yıllara meydan okuyan ünlülerden biri. Uzun süredir bir projede yer almayan ünlü oyuncu Posta Gazetesi’nin haberine göre; Milyonluk teklifi reddetti ?

Nebahat Çehre, halen milyonların izlediği ‘Aşk-ı Memnu’ dizisindeki Firdevs Yöreoğlu karakteriyle hafızalarımızda yerini almıştır.

Hatta geçtiğimiz aylarda yıllar sonra dizideki rolüyle ilgili farklı bir itirafta bulunmuştu.

Her geçen yıl yaşlanmaya devam etse de yaşlanmaya meydan okuyan güzelliğiyle hiç yaşlanmayan ünlüler arasında yer alıyor.

Dış görünümüne çok önem veren ve her zaman uygun gördüğümüz Nebahat Çehre, uzun süredir bir projede yer almıyordu.

Geçtiğimiz günlerde gazeteciler “Uzun süredir projelerde yer almıyordunuz. Bunun bir nedeni var mı?” diye sordular. “Arkadaşlar aklıma gelen bir şey yok. Şu anki olaylar bana çok saçma geliyor.” O cevapladı:

Posta Gazetesi’nin haberine göre; Şimdi ise bir inşaat firması 2024 yılında satışa sunulması planlanan konutların reklam yüzü olma teklifinde bulundu.

Reklam yüzü olması için kendisine 10 milyon TL ve sitede bir daire teklif edildi. Nebahat Çehre teklifi düşünmeden reddetti.

“Son depremde yüzlerce ev binlerce kişiye mezar oldu. Ya reklamını yaptığım evler de çökerse? Yıkılırım. Para her şey değildir” diyerek teklifi reddetti. açıkladı.

Nebahat Çehre’nin bu yorumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu