Teknoloji

Suicide Squad: Kill the Justice League Tarihi Açıklandı

Uzun süredir geliştirme aşamasındaydı ve bu yıl ertelendi. Suicide Squad: Justice League geçmişini öldür sonunda açıklandı. Hem Justice League’i dağıtmak hem de Kevin Conroy’un sesini son kez duymak için maceramız Mayıs ayında başlayacak.

2020 yılında DC Fandom sırasında duyurulan Suicide Squad: Kill the Justice League, bildiğiniz gibi Mart ayında gelecek yıla ertelenmişti. Stüdyonun hem kreatif direktörü hem de kurucu ortağı olan Sefton Hill, net bir gün belirtmeden ilkbaharda satışa sunulacağını söyledi.

Suicide Squad: Kill the Justice League Tarihi Resmi Yapıldı

Uzun bir aradan sonra bize kendini hatırlatan oyun, 26 Mayıs 2023 PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için mevcut olacak. Resmi duyuru ile birlikte yeni bir fragman da yayınlandı.

Batman karakterinin sahne aldığı fragman aslında biraz duygusal. Çünkü otuz yıl sonra Batman rolünde Kevin Conroy’un sesini son kez duyacağız. Bildiğiniz gibi Conroy geçen ayın başında altmış altı yaşında vefat etti. Bu nedenle Suicide Squad: Kill the Justice League de özel bir oyun olacak. Aslında fragmanın sonunda “TEŞEKKÜR EDERİM KEVİN”metni görebiliriz.

Suicide Squad Hakkında: Justice League’i Öldürün

DC dünyasında geçecek oyun orijinal bir hikaye sunacak. Açık dünya oynanışıyla bizi Metropolis şehrine götürecek ve geliştirici stüdyonun karakter odaklı hikaye anlatımını üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanışla birleştirecek olan oyun, farklı bir deneyim sunacak. Oyun, Suicide Squad üyeleri Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark’ın büyük çabalarını anlatacak. Bu sefer Superman, Batman, Green Lantern ve Wonder Woman gibi güçlü karakterlerden oluşan Justice League’i yok etmeye ve dünyayı kurtarmaya çalışacağız.

Arkham kozmosunun devamı niteliğinde olacak oyunu tercihen tek başınıza ya da dört kişiye kadar kooperatif bazında oynayabileceksiniz. Yalnız oynarsanız, diğer karakterlere geçiş yapabileceksiniz.

Her karakterin kendine özgü hareket stili ve seyahat yeteneği olacak ve dinamik açık dünya şehri Metropolis’i özgürce keşfetmenize olanak tanıyacak. Ayrıca özelleştirebileceğiniz çok çeşitli silahlar ve ustalaşmanız gereken beceriler de olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu