Haber

Başkan Kocaman Krep Dağıttı

Kartepe Belediye Başkan Vekili M.Mustafa Kocaman, Ramazan Bayramı namazını Nusretiye Camii’nde kıldıktan sonra keşkek dağıttı.

 

Ramazan Bayramı’nda hemşehrileriyle birlikte bayram namazı vaktinde halka açık bir yere gelen Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, bayram namazının ardından Nusretiye Camii’nde ilk bayramı kutladı. Başkan Kocaman, hemşehrileriyle birlikte bayramı kutladıktan sonra İbrikdere Mahallesi’nde düzenlenen klasik bayram şölenine katıldı.

 

KESKEK TOPLANTI

Kartepe İbrikdere Muhtarlığının her yıl Ramazan Bayramı’nda düzenlediği klasik keşkek ikramı, geniş bir katılımla 57. Alay Parkı’nda gerçekleştirildi. Ramazan Bayramı namazının ardından arife gününden itibaren kaynamaya başlayan keşkek kazanları açılıp ikram edildi.

 

KOCAMAN’A TEŞEKKÜRLER

Renkli görüntülere sahne olan keşkek ikramına Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman katıldı. İbrikdere Mahalle Muhtarı Kadem Demir, misafirlerin bayramını kutlayarak, katılımları ve takviyeleri için Önder Mustafa Kocaman’a teşekkür etti.

 

TATİLLERİ KUCAKLADIK

Kartepe Belediye Başkan Vekili M.Mustafa Kocaman, “İbrikdere Mahallemize özgü bir Ramazan Bayramı geleneği olan ‘Bayramlar’ programında hemşerilerimizle birlikte kutladık ve kucaklaştık. Bayramlar, her türlü dayanışma ve yüce duyguların tecelli ettiği, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, kucaklaşmaların yaşandığı, merhamet ve şefkat dolu günlerdir. Herkese iyi bayramlar diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberhisarcik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu